BISER MORA 2024 – Tri dana natjecanja, cooking showova i edukacija u Supetru s rekordnim brojem sudionika…pogledajte program

19. – 23. 3. 2024., Svpetrvs Hoteli, Supetar, Brač

Šefovi kuhinja mediteranskih i europskih regija (ŠKMER) po 19. put organiziraju Biser mora, najveće kuharsko natjecanja i festival gastronomije u regiji kojim će se poslovično označiti početak turističke sezone na Braču. Ove godine u Svpetrvs hotelima u Supetru očekuje se preko 600 sudionika iz Albanije, Austrije, Bosne i Hercegovine, Bjelorusije, Crne Gore, Francuske, Hrvatske, Indije, Italije, Makedonije, Mauricijusa, Nizozemske, Rumunjske, Slovačke, Slovenije, Srbije, Sjeverne Makedonije i Turske, kao i preko tisuću posjetitelja, što će ovogodišnje izdanje učiniti jednim od najposjećenijih u povijesti manifestacije.

Osim individualnih i timskih natjecanja kuhara, slastičara i konobara, 19. Biser mora donosi i rekordan broj master classova i HoReCa prezentacija, a među voditeljima naći će se i brojna istaknuta imena.

Između ostalih, stižu nam chef Alan Payen, međunarodni kuharski sudac s Mauricijusa, indijski renomirani chef Anil Glover te nizozemski kuharski prvak John Wulff s temom o mariniranju lososa. Od domaćih imena master classove održat će Stevo Karapandža o začinima kroz kuhinje svijeta, Mario Mandarić na temu amuse bouche u fine dinningu te Ino Kuvačić, koji je karijeru izgradio u Australiji, o rižotima s vrhunskom Margherita rižom iz Pijemonta nan sjeverozapadu Italije.

Emrah Köksal Sezgin, predsjednik turske kulinarske reprezentacije pripremat će jelo od škampa, a albanski kuharski virtuoz Sokol Prenga donosi na Biser mora specijal o hobotnici. Slovenski šef Dušan Veršec pokazat će pripremu tri nacionalna jela s Laškim pivom, a tršćanski chef Pavel Marc stiže s master classom talijanskih pasta. Kroz tradicijske zalogaje svoje zemlje provest će nas i Nenad Živanović, vlasnik kultnog beogradskog restorana Vodenica, a tom prilikom predstavit će i veliki međunarodni Fish festival Beograd. Crnogorska kuharska reprezentacija poslovično striže sa specijalitetima spoje zemlje, a kušat će se i delicije Bjelorusije.

PROGRAM BISERA MORA 2024:

19. 3. 2024. UTORAK

20:30 Službeno otvaranje XIX. Bisera mora

 

20. 3. 2024. SRIJEDA

07:00 – 20:00 Timsko školsko natjecanje kuhara

Natjecanje kuhara

12:00 – 18:00 Natjecanje konobara & Chef’s table

 

MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE – SRIJEDA 20. 3. 2024.

10:30 Master class SMOOTHIE AKADEMIJA, Dragana Olujić i Marin Vučković

11:00 Master class STARI VS. NOVI VINSKI SVIJET, Damir Zrno & Roto Dinamic

11:15 Prezentacija slatkog programa Della Nona

12:00 OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA, Restoran Kala by Dino Šeparović i vina Senjković

13:00 Radionica TEA-TIME U OBITELJSKOM I HERITAGE HOTELU, Ronnefeldt

14:00 Master class RIŽOTI, Ino Kuvačić & Riso Margherita

15:00 Master class THE SHRIMP, Emrah Köksal Sezgin

16:00 Slastičarski master class STELLA – DISARONNO – OKUSI I TEKSTURE, Ivana Bradarić

16:00 Radionica JELA S PIVOM, Dušan Veršec

16:00 Whisky Forenzičari WHISKY IZ SHERRY BAČAVA, Dario Grabarić

17:00 Slastičarski master class FUSION DESSERT & GRAVITY CAKE

17:00 Kulinarska prezentacija restorana Vodenica i manifestacije Fish fest Beograd, Nenad Živanović

 

21.3.2024. ČETVRTAK

07:00 – 20:00 Natjecanje kuhara seniori & juniori

12:00 – 18:00 Natjecanje konobara & Chef’s

MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE – ČETVRTAK 21.3.2024.

10:30 UMJETNA INTELIGENCIJA U KULINARSTVU I GASTRONOMIJI, Mirta & Darko Stipaničev

11:15 Radionica SLJUBLJIVANJE ROSE VINA I SLATKIH MONOPORCIJA, Vina Nuić & Della Nonna

12:00 Master class INTERNACIONALNA KUHINJA, Stevo Karapandža & Kotanyi

12:00 “OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA, Priprema Bračke torte, OPG Cukrov i prvi brački gin S 778 by Larisa Hržić”

13:00 Master class KRUH I PECIVA, Dragica Lukin

13:00 Master class SLJUBLJIVANJE HRANE I PROSECCA, Astoria & Damir Zrno

14:00 Radionica RITUAL KAVE U HOTELU, Hausbrandt

14:30 Master class SLJUBLJIVANJE PRŠUTA I VINA, Mate Lukin i Damir Zrno

14:30 Kulinarska prezentacija specijaliteta Bjelorusije

15:00 Slastičarski dvoboj TUFAHIJA VS. PATE CHOUX, Ivana Bradarić & Nijaz Hadžiabdić Slatki

16:00 QUALITIES OF A CHEF, Alan Payen and friends

16:00 Master class RON BARCELÓ: Premium rumovi iz Dominikanske Republike, Dario Grabarić

17:00 Svečano proglašenje pobjednika i rezultata 1. natjecateljskog dana

 

22. 3. 2024. PETAK

06:00 – 19:00 Natjecanje kuhara juniora

10:00 – 12:00 KUP BISER MORA 2024

12:00 – 18:00 Natjecanje konobara & Chef’s table

MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE – PETAK 22. 3. 2024.

10:30 Master class ART OF COFFEE U OBITELJSKOM I HERITAGE HOTELU, Hausbrandt

11:15 Radionica DELLA NONNA RESTORANSKI DESERTI, Ivana Bradarić & DISA

12:00 Master class OCTOPUS, Sokol Prenga

12:00 OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA

13:00 Radionica MARINIRANJE LOSOSA, John Wullf

14:00 Master class PASTA ITALIANA, Pavel Marc

15:00 Slastičarski master class COFFE O’CLOCK MONOPORCIJA, Ivana Bradarić & QimiQ

15:00 Prezentacija nacionalne kuhinje Crne Gore, Milan Bukarica & Manojlo Vojvodić

16:00 Master class AMUSE BOUCHE U FINE DINNINGU, Mario Mandarić

16:00 Master class CRAFT GIN BATCHING, Jelena Majić Nosić

17:00 Kuhinja kao pozornica: LIGHTS – CAMERA – ACTION, Chef Nikola Mishkovski

21:00 Svečano proglašenje pobjednika (finale)

 

Scroll to Top