BISER MORA 2019 / PEARL OF THE SEA 2019 PROGRAM

Svpetrvs hoteli, Supetar, otok Brač,   9.-12.4.2019. / April 9-12, 2019
DAN/DAY 1Utorak/Tuesday, 9.4.2019.
RESTORAN ADRIA09:00 – 17:00 NATJECANJE SREDNJIH I VISOKIH ŠKOLA/ CATERING HIGH SCHOOLS AND UNIVERSITY TEAM COMPETITION
RESTORAN ADRIA10:00 – 18:00  Master classovi / Master classes
10:00 Slatki doručak by  Eleonora Rekeče
11:00 Mala škola začina, Kotanyi
12:00 Jelo s potpisom by Stevo Karapandža
14:00 Janjeći rižoto s bračkim sirom, by Josip Eterović – Niđo & Taverna Riva
16:00 Milnarsko gastro putovanje by Fjaka
RESTORAN ADRIACooking show s degustacijama / Cooking show with tastings
11:00 Nacionalna prezentacija Rumunjske kuhinje
13:00 Nacionalna prezentacija Bjeloruske kuhinje
15:00 8 summer dishes from Elbasan, Albania by QEK & chef Naim Bashmili
WATERMAN FORUM18:00 – 19:30 SVEČANO OTVARANJE & PROGLAŠENJE REZULTATA / OPENING & AWARD CEREMONY
18:00 Prezentacija koktela Alkar, Jure Vojković
RESTORAN MAMA ROSIE’S20:00 – 22:00 Večer FLAGa / FLAG – fish edition dinner
Chef’s party
DAN/DAY 2Srijeda/Wednesday, 10.4.2019.
RESTORAN ADRIA08:00 – 18:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA / COMPETITION BY CATEGORIES
RESTORAN ADRIA10:00 – 18:00  Master classovi / Master classes
10:00 CREAM FLOWERS, master class Saharini by Anastasiya Kalupanovich & Natallia Basavets

11:00 CAKE DEKOR, demonstracija Saharini by Alena Sauko
12:00 Mala škola začina, Kotanyi
13:00 Maltese signature dish by Guido Debono
14:00 Jelo s potpisom by Branko Ognjenović
15:00 Ambasadorski pijat by Goran Staničić10:00 CREAM FLOWERS, master class Saharini by Anastasiya Kalupanovich & Natallia Basavets
RESTORAN ADRIACooking show s degustacijama / Cooking show with tastings
Ljubavna priča: Raja i pizza
14:00 PIZZA SHOW, Saverio Ciampi & Lareto
15:00 PIZZA MASTER CLASS: Dvoboj Zagore i mora, Ivan Vanjak i Ratko Tomić – Raja
RESTORAN ADRIA,
mala sala
Edukacije / Educations
13:00 Barbina pivska priča, Siniša Anđelić i njegov craf
15:00 Sljubljivanje hrane i vina, Snježana Gagić

16:00 Vina Slavonije i Podunavlja (izbor iz vinogorja Baranja, Erdut, Feričanci, Đakovo), vođena vinska degustacija, sommelier Damir Zrno
11:00 – 12:30 OKRUGLI STOL Gastronomija kao inspiracija turističke fotografije
moderator Darko Stipaničev & Skitopisi
RESTORAN ADRIA 19:30 – 20:00 PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY
RESTORAN MAMA ROSIE’S20:00 – 22:00 Slavonska večer / Slavonian dinner
Chef’s party
DAN/DAY 3Četvrtak/Thursday, 11.4.2019.
RESTORAN ADRIA09:00 – 20:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/ COMPETITION BY CATEGORIES
RESTORAN ADRIA10:00 – 18:00  Master classovi / Master classes
10:00 Mediterranean trilogy, Sokol Prenga
11:00 Mala škola začina, Kotanyi
12:00 Rižoti, Marijo Čepek & Lareto Food
14:00 Tjestenine iz Gragnana, Gregorio Mannucci & Lareto Food
15:00 S Hamidom i Hummusom na “ti”, Hamid Hadžić & Sana Delikatese
16:00 Trend odabir chefova: “zaboravljene” pozicije mesa, Nikola Popović & Central beer pub
17:00 Gurmanska dimljena rebarca, Ivan Đukić & Manufaktura
RESTORAN ADRIACooking show s degustacijama / Cooking show with tastings
Dobro jutro! Dalmacija u kapljici, Paško likeri
11:00 Gorenska Prata i Uskrs u Sloveniji, Dušan Veršec
13:00 Jela državnika by Vuko Mitrović i Marija Lulić
16:00 Nacionalna prezentacija Crne Gore
RESTORAN ADRIA,
mala sala
Edukacije / Educations
11:00 Promocija „ MEDITERANSKE KUHINJE I VELIKOG KUHARSKOG KANCONIJERA VELJKA BARBIERIJA¨
18:00 – 19:00 Kuharska nogometna utakmica / Chefs’ football match
RESTORAN ADRIA19:30 – 20:00 PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY
RESTORAN MAMA ROSIE’S20:00 – 22:00 Hrvatska tematska večer / Croatian dinner
Chef’s party
DAN/DAY 4Petak/Friday, 12.4.2019.
RESTORAN ADRIA09:00 – 12:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES
RESTORAN ADRIA10:00 – 16:00  Master classovi / Master classes – FISH EDITION
10:00 Carpaccia za dobro jutro
12:00 More Dalmacije, Hrvoje Zirojević  by Centaurus

14:00 Bouillabaisse, Rene van Sevenant
15:00 More & Malta & Guido Debono
RESTORAN ADRIACooking show s degustacijama / Cooking show with tastings
11:00 Majstor talijanske tjestenine, Pavel Marc
1
3:00 Borshch Slobozhanski, Liudmila Radchenko & Leonida Bilenko
14:00 Mediteranska janjetina & Kneginjin medaljon, Marko Triljić & Mala kolubara
RESTORAN MAMA ROSIE’SEdukacije / Educations
10:30 Sve iz mora, Centaurus – prezentacija asortimana za 2019. godinu
RESTORAN ADRIA,
mala sala
Edukacije / Educations
13:00 Kaštelanska vinska priča by Matela
RESTORAN ADRIA14:00 – 16:00 Finale natjecanja KUP BISER MORA / SENIOR COMPETITION FINAL – BISER MORA CUP
RESTORAN MAMA ROSIE’S19:00 – 20:30 Večer Dalmacije / Dalmatian dinner
ŠKOLSKA DVORANA SUPETAR20:30 Koncert i PROGLAŠENJE REZULTATA / Concert & AWARD CEREMONY
WATERMAN FORUMChef’s party

Scroll to Top