PROGRAM BISER MORA

ZA DOWNLOAD

ENG- PROGRAM -BISER MORA 2018

HR – PROGRAM- BISER MORA 2018

Srijeda/Wednesday, 21.3.2018.


08:00 – 18:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA / COMPETITION BY CATEGORIES   

10:00 – 14:00  Master classovi / Master classes

                                         10:00    Dalmatinski njoki, korčulanski makaruni i domaća tjestenina, Nichi

                                           11:30    Master class Ukrajinske kuhinje,  Serhii & Vyaceslav Sovenko

                                           13:00    Bezglutenski svijet, Bezglutenski svijet d.o.o.                              

14:00 – 18:00  Cooking show s degustacijama / Cooking show with tastings                          

                             14:00    Štajerska Slovenija, Dušan Veršec

                             15:00    Novi trendovi u prehrani, Vege & Dobro

                             16:00    Janjeći rižoto, Restoran Taverna Riva, Bol

                             17:00    Cooking show s Aurelia svježom tjesteninom, Srđana Jevtić

14:00 – 15:30   OKRUGLI STOL Gastronomija kao nematerijalna baština u funkciji   turizma

18:00                Otvaranje izložbe “Miro Bogdanović –    “

18:30 – 19:30  SVEČANO OTVARANJE  & PROGLAŠENJE REZULTATA / OPENING &    AWARD CEREMONY                               

20:00 – 22:00  Večer Dalmacije/ Dalmatian dinner

22:00 – 02:00 Chef’s party

Četvrtak/ Thursday, 22.3.2018.


08:00 – 20:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES   

10:00 – 12:00  Master classovi / Master classes

                                         10:00 Rapsodija Sarajevskog bureka, Nijaz Hadžiabdić – Slatki

                                           11:00   Albanian Saffron Trinity, Sokol Prenga

12:00 –  17:00 Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings            

                                           12:00    Cooking show s Aurelia svježom tjesteninom, Srđana Jevtić

                                              12:00    Bograč – Nacionalna prezentacija Ukrajine (GARDEN)        

                                           13:00    Primorski pijat 2, Kristian Kozmić

                                              14:00    Novi trendovi u prehrani, Vege & Dobro

                                              14:00    Nacionalna prezentacija Ukrajine (GARDEN)

                                              15:00    Dalmatinski sushi, Jadran Grančić

                                              16:00    Integralni program svježe tjestenine, Nichi

17:00 – 18:30 Master classovi / Master classes

                                           17:00    Bugarska kuhinja, chef Iliev & Kotanyi

18:00 – 19:00  Kuharska malonogometna utakmica

PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY                                                         

20:00 – 22:00 Večer Austrije

22:00 – 02:00 Chef’s party

Petak/Friday, 23.3.2018.

08:00 – 20:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES   

10:00 – 11:30  Master classovi / Master classes

                            10:00    Teleći kotlet u pikantnom umaku s rimskim njokima, chef Ljubiša Stojanović & Kotanyi

11:00 –  17:00 Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings            

                                           11:00    Nacionalna prezentacija Crne Gore

                                           12:00    Punjena tjestenina: ravioli i tortelini, Nichi

                                             12:00    Centaurus (Konoba Peka)

                                           13:00    Slatka Dalmacija, Dragica Lukin i Paško likeri

                                             13:00    Grill OFYR show (GARDEN)

                                             14:00    Novi trendovi u prehrani, Vege & Dobro

                                             15:00    Jelo s potpisom Indije, Anil Grover

                                              15:00    Vodenica show, Nenad Živanović (GARDEN)

16:00 – 19:00 Master classovi / Master classes

                           16:00    Medaljoni telećeg filea  s umakom od smrčka i šparoga servirani sa
glaziranom ciklom u medu, chef Ljubiša Stojanović & Kotanyi
                             17:30    Nacionalna prezentacija Albanije

17:00 – 19:00 Seniorsko natjecanje KUP BISER MORA / SENIOR COMPETITION BISER MORA CUP              

21:00 – 23:00 PROGLAŠENJE REZULTATA i Tematska Bračka večera / AWARD  CEREMONY and Island Brač dinner     

22:00 – 02:00 Chef’s party    

Subota/Saturday, 24.3.2018.
08:00 – 12:00  ODLAZAK SUDIONIKA / DEPARTURES           

Scroll to Top