PROGRAM BISERA MORA 2017 – PEARL OF THE SEA 2017

Svpetrvs hoteli, Supetar, otok Brač
6.-9.4.2017. / April 6-9, 2017

Četvrtak/Thursday, 6.4.2017.

08:00 – 20:00  NATJECANJE PO KATEGORIJAMA / COMPETITION BY CATEGORIES

09:00 – 11:00   Master class Dragica Lukin: Slatka Hrvatska

11:00 – 11:30    OTVARANJE / OPENING CEREMONY

11:30 –  17:00  Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings

11:30 – 12:30  Domaći orzo s jadranskim kozicama i sušenim rajčicama KONOBA MARIO, Rogoznica

13:00 – 14:00  KOTANYI DELICIUS SHOW

14:30 – 15:30  Restaurant BOKO, Gevgelija, Makedonija

16:00 – 17:00  Perkelt od soma – srpsko-hrvatsko-vojvođansko-mađarsko-dunavski specijalitet, RESTORAN VODENICA, Beograd

14:00 – 17:00   SEMINAR ZA SUDCE I NATJECATELJE / JUDGES AND COMPETITORS SEMINAR by Domenico Maggi,                                                   WACS Continental Director – Europe South

17:00 – 18:30  Master class Peter Stoyanov:“Dalmae Moriawase sushi” – The taste of Dalmatia through the eyes of a sushi chef

19:00                  PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY

20:00 – 22:00 Predstavljanje natjecatelja i žirija i Večer Dalmacije/ Presenting competitors and judges ceremony and Dalmatian dinner

22:00 – 02:00 Chef’s party

 

Petak/ Friday, 7.4.2017.

08:00 – 20:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES

10:00 – 11:30 Master class René van Sevenant:   Influences of French Gastronomy: past and present

12:00 –  13:30  Odabir najboljih namirnica iz mora, CENTAURUS prezentacija s degustacijom

12:00 –  17:00 Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings

12:00 – 13:00  Idrijski žlikrofi, Dušan Veršec, Slovenija

13:00 – 14:00  KOTANYI DELICIUS SHOW

14:30 – 15:30  Macedonian Multiethnic Culinary Chefs

16:00 – 17:00  Prezentacija Crne Gore

17:00 – 18:30  Master class Gary Filbey: Poširana riba / Poached fish

PROGLAŠENJE REZULTATA / AWARD CEREMONY

20:00 – 22:00 Tematska večera VEČER ALBANIJE / Albanian dinner

22:00 – 02:00  Chef’s party

 

Subota/Saturday, 8.4.2017.

09:00 – 20:00 NATJECANJE PO KATEGORIJAMA/COMPETITION BY CATEGORIES

10:00 – 11:30 Master class Sokol Prenga: Fish and Celery Trinity

11:00 – 13:00 Brač na Supetarskoj Rivi – prezentacija događanja Brača / Island exhibition and presentation at the Waterfront

12:00 –  13:00 Cooking show s degustacijama/Cooking show with tastings: Taverna Riva, Bol

13:00 – 14:00  Master class Gogi Bazandarashvili: Gruzijska kuhinja / Georgian cuisine

14:00 – 15:30  Prezentacija izrade i pripreme Sarajevskog ćevapa

 

16:00 – 17:30  Master class Knud-Erik Larsen: Nordic seafood

16:00 – 18:00  Seniorsko natjecanje KUP BISER MORA / SENIOR COMPETITION CUP BISER MORA

20:00 – 22:00  PROGLAŠENJE REZULTATA i Tematska Bračka večera/ AWARD CEREMONY and Island Brač dinner

22:00 – 02:00  Chef’s party

 

Link za download program: Biser mora 2017 program -HR-ENG

Scroll to Top