PROGRAM GRAND GOURMET 2018

EDUKACIJE I NATJECANJA
Hotel Meteor, Makarska

NATJECANJA

UTORAK, 6.11.2018.
12:00 – 14:00Školsko timsko natjecanje konobara, kategorija SINKRONIZIRANO POSLUŽIVANJE
12:00 – 14:00Individualno NATJECANJE KONOBARA
kategorija Priprema i posluživanje tatar bifteka za 2 osobe + crno vino
14:30 – 16:30Timsko natjecanje RESTORAN (konobar + kuhar)
17:00     Proglašenje pobjednika školskog natjecanja
19:00 – 22:00Tematska večera & Zabavni program
After party
 SRIJEDA, 7.11.2018.
12:00 – 16:00Timsko natjecanje u kategoriji BANKET: Priprema i posluživanje svečanog menua
12:00 – 14:00Timsko natjecanje RESTORAN  (konobar + kuhar)
12:00 – 17:00Natjecanje barmena: kategorija Flair & kategorija Classic
18:00 – 19:00KUP Barmena – finale
20:00 – 22:30Tematska večera & Zabavni program
Proglašenje pobjednika natjecanja barmena
After party
ČETVRTAK, 8.11.2018.
13:00 – 16:00Natjecanje barista:
kategorija IZRADA NAPITAKA NA BAZI ESPRESSA
kategorija SIGNATURE DRINK NA BAZI ESPRESSA
kategorija LATTE ART
12:00 – 14:00Individualno NATJECANJE KONOBARA:
kategorija Posluživanje ribe u soli s prilogom +bijelo vino
kategorija Posluživanje deserta +pjenušac
12:00 – 14:00Timsko natjecanje RESTORAN  (konobar + kuhar)
17:00  Proglašenje pobjednika natjecanja barista
20:00 – 22:00Tematska večera & Zabavni program

EDUKACIJE / RADIONICE / MASTER CLASSOVI                                                                                      

UTORAK, 6.11.2018.
dvorana 1          dvorana 2       
10:15Izlazak i predstavljanje Chefa pred gostima
Alan Payen, Mauricijus
13:00Moderni morski pijat
Hrvoje Zirojević
11:00Prošek i Prosecco
Alen Gulan, Vino Like
14:00Plavina i plavka – novi trend u crvenim vinima
Vino Like
12:00Nova podjela vinskih regija
Siniša Koceić, Vino Like
15:00Kokteli svjetskih prvaka 2018.
Leo Bautović i Dušan Janjatović
16:00Kokteli s potpisom
Mario Saulan i Leo Bautović
SRIJEDA, 7.11.2018.
dvorana 1  dvorana 2
11:00Planiranje i organizacija rada restorana
Renata i Stevo Karapandža
10:00Dekoracije u baru
Jure Vojković
Carving – jestive dekoracije na tanjuru
Bojan Dragić
12:00Planiranje i organizacija rada cateringa
Luka Podrug
13:00Slaganje vinskih karti
Vino Like, radionica izrade
16:00

 

FLAIR & FIRE show
Kristijan Briješki i Dragan Repac
14:00Kuhanje u crvenom vinu
René van Sevenant
16:30Požar u kuhinji
Inspekt, edukacija
15:00Crljenak kroz položaje Dalmacije
Vino Like, vođena degustacija
ČETVRTAK, 8.11.2018.
dvorana 1  dvorana 2
10:00GDPR – Zaštita osobnih podataka
za hotele, restorane i privatne iznajmljivače
Lidija Huljak, Inspekt
 
11:00Gin kroz kontinente i začine
Jure Vojković
12:00Kuhanje u vakuumu
René van Sevenant
12:00What is specialty coffee?
Ana Pipunić and Stanislav Jurišić,
D16 Coffee
Kava kao baza koktela
Stanislav Jurišić, D16 Coffee
13:00Moderni načini posluživanja gosta – trendovi u
Francuskoj
Vladimir Vladić
13:00Planiranje i organizacija rada bara
Jure Vojković
14:00Sljubljivanje tanjura i čaše
Alan Payen, Mario Pavić i Željko Neven Bremec

PROGRAM ZA DOWNLOAD

PROGRAM GRAND GOURMET 2018 edukacije i natjecanje

Scroll to Top