test program biser mora 2024

 

19.3.2024. UTORAK
20.30Službeno otvaranje XIX. Bisera mora
20.3.2024. SRIJEDA
07:00 – 20:00 Timsko školsko natjecanje kuhara
Natjecanje kuhara
12:00 – 18:00Natjecanje konobara & Chef’s table
MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE
10:30Master class Smoothie Akademija, Dragana Olujić i Marin Vučković
11:00Master class Stari vs. novi vinski svijet, Damir Zrno & Roto Dinamic
11:15Prezentacija slatkog programa Della Nona
12:00Otključavanje okusa Brača, Restoran Kala by Dino Šeparović i vina Senjković
13:00Radionica Tea-time u obiteljskom i heritage hotelu, Ronnefeldt
14:00Master class Rižoti, Ino Kuvačić & Riso Margherita
15:00Master class THE SHRIMP, Emrah Köksal Sezgin
16:00Slastičarski master class Stella-Disaronno – okusi i teksture, Ivana Bradarić
16:00Radionica Jela s pivom, Dušan Veršec
16:00Whisky Forenzičari WHISKY IZ SHERRY BAČAVA, Dario Grabarić
17:00Slastičarski master class FUSION DESSERT & GRAVITY CAKE
17:00Kulinarska prezentacija restorana Vodenica i manifestacije Fish fest Beograd,  Nenad Živanović
21.3.2024. ČETVRTAK
07:00 – 20:00Natjecanje kuhara seniora & juniora
12:00 – 18:00Natjecanje konobara & Chef’s table
MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE
10:30Umjetna inteligencija u kulinarstvu i gastronomiji, Mirta & Darko Stipaničev
11:15Radionica Sljubljivanje rose vina i slatkih  monoporcija, Vina Nuić & Della Nonna
12:00Master class INTERNACIONALNA KUHINJA, Stevo Karapandža & Kotanyi
12:00Otključavanje okusa Brača, Priprema Bračke torte,  OPG Cukrov i prvi brački gin S 778 by Larisa Hržić
13:00Master class kruh i peciva, Dragica Lukin
13:00Master class Sljubljivanje hrane i prosecca, Astoria & Damir Zrno
14:00Radionica Ritual kave u hotelu, Hausbrandt
14:30Sljubljivanje pršuta i vina, Mate Lukin i Damir Zrno
14:30Kulinarska prezentacija specijaliteta kuhinje Bjelorusije
15:00Slastičarski dvoboj Tufahija vs. Pate choux, Ivana Bradarić  & Nijaz Hadžiabdić Slatki
16:00Qualities of a chef, Alan Payen and friends
16:00Master class RON BARCELÓ: Premium rumovi iz Dominikanske Republike, Dario Grabarić
17:00Svečano proglašenje pobjednika i rezultata 1. natjecateljskog dana
22.03. 2024. PETAK
06:00 – 19:00Natjecanje kuhara  junior
10: 00 – 12: 00KUP BISER MORA 2024
12:00 – 18:00Natjecanje konobara & Chef’s table
MASTER CLASSOVI, PREZENTACIJE I RADIONICE
10:30Master class Art of coffee u obiteljskom i heritage hotelu, Hausbrandt
11:15Radionica Della Nonna restoranski deserti, Ivana Bradarić & DISA
12:00Master class OCTOPUS, Sokol Prenga
12:00OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA
13:00Radionica Mariniranje lososa, John Wullf
14:00Master class Pasta Italiana, Pavel Marc
15:00Slastičarski master class Coffe o’clock monoporcija, Ivana Bradarić & QimiQ
15:00Prezentacija nacionalne kuhinje Crne Gore, Milan Bukarica & Manojlo Vojvodić
16:00Master class Amuse bouche u fine dinningu, Mario Mandarić
16:00Master class Craft gin batching, Jelena Majič Nosić
17:00Kuhinja kao pozornica: Lights – camera – action, Chef Nikola Mishkovski
21:00Svečano proglašenje pobjednika (finale)

PRIJAVA NA MASTER CLASOVE, RADIONICE I PREZENTACIJE PUTEM LINKA:

Scroll to Top