U utorak svečano otvorenje XVIII. Bisera mora, a zatim slijede tri dana natjecanja, master classova i prezentacija

Šefovi kuhinja mediteranskih i europskih regija pozivaju posjetitelje, a posebice predstavnike medije i profesionalce u HoReCa sektoru kako bi se promovirala ugostiteljska struka, na Biser mora 2023. Riječ je o najvećem festivalu gastronomije u regiji koji objedinjuje natjecanja kuhara, konobara i strukovnih nastavnika s nizom edukacija, degustacija i master classova koji su besplatni i otvoreni posjetiteljima.

 

Središnja događanja održat će se u Svpetrvs hotelima od 29. do 31. ožujka 2023. godine u Supetru, a svečano otvorenje manifestacije zakazano je za utorak, 28. travnja, u 20,30 sati, u Waterman forumu (Put Vele Luke 4), gdje će se uz brojne uzvanike predstaviti posebnosti ovogodišnjeg izdanja i sudionici iz 20 zemalja svijeta.

Suorganizatori XVIII. Bisera mora su Grad Supetar, Turistička zajednica grada Supetra, Splitsko-dalmatinska županija, Turistička zajednica Splitsko-dalmatinske županije i Svpetrvs hoteli. Manifestacija se organizira se u sklopu provedbe EU projekta “Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u sektoru turizma i ugostiteljstva Split” kojem je nositelj Turističko – ugostiteljska škola Split, pa će na Braču biti predstavljeni novi obrazovni programi usklađeni sa stvarnim potrebama poslodavaca.

Informacije o Biseru mora:

 

https://skmer.hr/biser-mora-medunarodni-kulinarski-festival/

 

Program Biser mora 2023 / Pearl of the sea 2023 program

UTORAK/TUESDAY, 28.3.2023.

20:30 Službeno otvaranje 18. Bisera mora / Opening ceremony of the 18. Pearl of the sea
16:00 – 19:00 Sudački seminar za ocjenjivače na gastronomskim natjecanjima: Ugostiteljsko posluživanje (samo uz prijavu)

SRIJEDA/WEDNESDAY, 29.3.2023.
08:00 – 20:00
BISER MORA Timsko školsko natjecanje kuhara / PEARL OF THE SEA School team chefs competition

12:00 – 18:00*
Juniorsko natjecanje konobara / Junior waiter competition
Timsko natjecanje Chef’s table/Team competition Chef’s table

9:00 – 12:00  Sudački seminar za ocjenjivače na gastronomskim natjecanjima: Ugostiteljsko posluživanje (samo uz prijavu)

10:00 FitSplit RCK korner – info korner o zanimanjima u sektoru turizma i ugostiteljstva te mogućnostima koje pruža Regionalni centar kompetentnosti Split

COOKING ARENA: Master Classovi, prezentacije, radionice
10:00
Pizza Italiana, Adrian Fetahu, Alectoris food
11:00 Okusi Indijskog oceana: Alan Payen, ŠKMER/ACMER Ambasador
12:00 OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA: Konoba Kod Tonća, Splitska

14:00 Zero Waste – 100 % taste, ŠKMER Kuharska Akademija, Electrolux Professional
15:00 Bouillabaisse, John Wulff
16:00 Jetrice & pjenice, Hamid Hadžić, ŠKMER/ACMER Ambasador
17:00 Kvarnerski pijat, Kristian Kozmić
18:00 Dalmatinski kokteli od travarice, Tomislav Stančić IKS

COOKING ARENA OUTDOOR:
11:00 – 16:00 Prezentacija restorana „Vodenica“, Nenad Živanović, ŠKMER/ACMER Ambasador
Okusi Makedonije: Domaći Ajvar

21:00 Junior chef’s party

ČETVRTAK/THURSDAY, 30.3.2023.

08:00 – 19:00
Natjecanje kuhara seniori i juniori / Chef’s competition seniors and juniors
Natjecanje mentora/ Mentor competition

12:00 – 18:00*
Juniorsko natjecanje konobara / Junior waiter competition
Timsko natjecanje Chef’s table/Team competition Chef’s table

10:00 – 18:00

FitSplit RCK korner – info korner o zanimanjima u sektoru turizma i ugostiteljstva te mogućnostima koje pruža Regionalni centar kompetentnosti Split

COOKING ARENA: Master Classovi, prezentacije, radionice
10:00
Priprema za natjecanje: Pobjednički tanjur s potpisom, Tomaž Vozelj
11:00 Putovanje Italijom, Pavel Marc, ŠKMER/ACMER Ambasador
12:00 OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA: SVPETRVS hoteli, hotel OSAM i pizzeria-grill BONACA
14:00 Suhe Marinade, Petar Vlak, Kotanyi
15:00 Restoranski desert A la carte Splitska torta, Ivana Bradarić, QimiQ
16:00 Art of Plating – Pine trilogy, Sokol Prenga, ŠKMER/ACMER Ambasador
17:00 Trogirski rafioli, Kameni cvit
18:00 Brački zero waste masterclass by Gottfried Bachler

 

COOKING ARENA OUTDOOR:
11:00 – 16:00 Okusi Ukrajine: Bograch, Galyna Lokay

21:00 Proglašenje pobjednika / Winner announcement

21:00 Chef’s party, ROZZ Club

 

PETAK/FRIDAY, 31.3.2023.

08:00 – 15:00
Natjecanje kuhara seniora i juniora / Chef’s competition seniors and juniors
Kup Biser mora 2023 / Pearl of the sea 2023 Cup

8:30 – 10:30 Stručni skup za nastavnike i ravnatelje srednjih strukovnih škola: Modernizacija strukovnog obrazovanja i vrednovanje učeničkih postignuća u praktičnoj nastavi, Viša stručna savjetnica Monika Belle, ASOO & savjetnik Mario Pavić, SSŠ BJT

10:00 – 18:00
FitSplit RCK korner – info korner o zanimanjima u sektoru turizma i ugostiteljstva te mogućnostima koje pruža Regionalni centar kompetentnosti Split

COOKING ARENA: Master Classovi, prezentacije, radionice
10:00
Okusi Slovenskog dijela Istre, Dušan Veršec, ŠKMER/ACMER Ambasador
11:00 FitSplit RCK korner – Promocija zanimanja za učenike osnovnih škola i  njihove roditelje te prezentacije za predstavnike ugostitelja i potencijalne korisnike programa cjeloživotnog učenja
12:00 OTKLJUČAVANJE OKUSA BRAČA: KALA Dine & Wine i restoran & sushi bar CHOPSTIX
14:00 SVE IZ MORA, Centaurus, prezentacijska edukacija
15:30 Dacquoise tart s vanilijom i jagodom, Ivana Bradarić, QimiQ
16:30 Jela s ginom uz gin, Chef Pero, WINE&FRIENDS
17:30 Modern Mediterranean Pasta powered by Aurelia, ŠKMER Kuharska Akademija

COOKING ARENA OUTDOOR:
11:00 – 16:00
  Hobotnica na buzaru i peka u žalu, Nikša Ivičević, ŠKMER/ACMER Ambasador

21:00 Proglašenje pobjednika / Winner announcement

SUBOTA/SATURDAY, 1.4.2023.

Odlazak sudionika/Participants departure

* svi zainteresirani se mogu prijaviti kao članovi gostujućeg žirija za natjecanje konobara u kategorijama priprema i posluživanje tatar bifteka, flambiranje (za dvije osobe), te za natjecanje restorana u kategoriji Chef’s table (za četiri osobe).

 

 

 

Scroll to Top